włoski_audiobook

Włoski ebook dla Ciebie: zrelaksuj się przy włoskim

Odkryj magię języka włoskiego z naszym ebookiem i audiobookiem w jednym – “Turista Immaginario” to włoski ebook, którego 1 rozdział dziś udostępniamy całkowicie za darmo . Jest to relaksacyjny, turystyczny kurs języka włoskiego na poziomie A2-B1. Razem z nami przeniesiesz się do słonecznej Italii i oczyma wyobraźni zobaczysz to, czego później będziesz mógł doświadczyć w realu. Sprzedaż całego Ebooka już za kilka tygodni.

włoski ebook

Jest to prawdziwy turystyczny kurs włoskiego, który pozwoli również zanurzyć Ci się w atmosferę relaksu. Dzięki naszym nagraniom wprowadzisz się w kojący nastrój. Zapraszamy Cię do niezapomnianych językowych podróży przez malownicze włoskie miasta, odkrywając turystyczny język włoski. Poznaj nie tylko słowa i zwroty, ale także prawdziwe włoskie realia, które sprawią, że Twoje przygody w Italii będą jeszcze bardziej autentyczne. Czas na podróżowanie z wiedzą i emocjami – włoski audiobook, którego pierwszy rozdział dziś udostępniamy, otworzy Ci drzwi do fascynującego świata włoskiej kultury i języka

Wybierz formę nauki dogodną dla Ciebie: z telefonu, z tabletu, z komputera, lub z wydruku 😉 Klikając na ikonkę słuchawki lub skanując kod QR, odsłuchasz nagrania.

Nasz włoski ebook składa się z opowiadania. To ono wprowadza Cię w temat i w świat wyobraźni. Zaraz za nim znajdziecie sympatyczny dialog, który tematycznie połączony jest z zagadnieniem danego rozdziału. Podczas gdy opowiadanie wprowadza słownictwo bardziej wyszukane, dialog przedstawia włoskie zwroty i wyrażenia turystyczne i potoczne. Zarówno opowiadaniu jak i dialogowi towarzyszą ćwiczenia a na końcu jest słowniczek (również audio).

KLIKNIJ ABY POBRAĆ .PDF “TURISTA IMMAGINARIO” – w wersji tylko na SMARTFONA

KLIKNIJ ABY POBRAĆ .PDF “TURISTA IMMAGINARIO” – w wersji na KOMP, DRUK, TABLET

Buono studio!

A jak się spodobało zapraszamy do zakupu CAŁEGO Ebooka 🙂 w naszym sklepiku! >> kliknij tutaj

ZAPRASZAMY NA NASZE KURSY

język włoski nigdy się nie znudzi

Zostaw komentarz