Czy

Dobrze trafiłeś! Mamy dla Ciebie kurs włoskiego online!

Czas spełnić swoje marzenie. Nie ważne, czy ono towarzyszy Ci od kilku lat, od niezapomnianych wakacji czy też pojawiło się ostatnimi czasy – kurs włoskiego online to najlepsze rozwiązanie, aby Twoje marzenie się zrealizowało!

CO DALEJ

Jak zacząć kurs włoskiego online w grupie?

 

 

Najlepszą metodą aby nauka włoskiego była szybka i skuteczna, jest uczenie się w grupie. Taka jest nasz opinia. Podczas kursu grupowego masz szansę wchodzić w interakcję z innymi osobami oraz przełamywać własne bariery komunikacyjne.

Tu możesz zapoznać się z rodzajem naszych kursów oraz cennikiem: kursy i ceny

Jeśli się jeszcze zastanawiasz czy dla Ciebie dobrym wyborem będzie kurs włoskiego w grupie czy indywidualny, to zachęcamy Cię do tej pierwszej formy. Jeżeli jednak zdecydujesz się na kurs indywidualny, to również mamy dla Ciebie ofertę!

Napisz do nas na italomondo@gmail.com lub zadzwoń na tel: 500 163 306

Porozmawiamy o Twoich potrzebach i oczekiwaniach. Doprecyzujemy dla Ciebie rodzaj kursu oraz poziom znajomości języka włoskiego, ustalimy możliwe terminy zajęć. Poznanie pełnej Twojej dyspozycyjności pozwoli nam zgrać terminy wszystkich chętnych kursantów.

Jeszcze nim rozpocznie się kurs możesz liczyć na nasze wsparcie techniczne: jeżeli tylko czujesz się niepewnie, pomożemy Ci przy instalacji programu czy doborze słuchawek i na koniec na próbę połączymy się, by wszystko sprawdzić.

Kurs włoskiego online realizowany jest w sposób zdalny. Będziesz zatem potrzebował:

  • komputera z dostępem do Internetu
  • słuchawek z mikrofonem
  • programu Microsoft teams

Od strony technicznej te rzeczy wystarczą. Jeśli chodzi o Internet zalecamy prędkość nie mniejszą niż 128 Mb/s (pobieranie) oraz 10 Mb/s (wysyłanie).